Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Texas

Īpašums pārdošanā Texas

Tas robežojas uz ziemeļiem ar Oklahoma; uz ziemeļaustrumiem no Arkanzasas; uz austrumiem ar Louisiana; uz dienvidrietumiem ar Meksiku; uz rietumiem ar Ņujorku; uz dienvidaustrumiem no tās paveras skats uz Meksikas līci. Red River iezīmē daļu no ziemeļu robežas, Sabine upes daļa no austrumu un Rio Grande ar Meksiku.

Īpašums pārdošanai Texas ir samazinājies par 3,2%. Tomēr pieprasījums pēc mājokļiem joprojām bija īpaši spēcīgs sakarā ar valsts turpmāko ekonomisko paplašināšanos. Izstrādātājiem ir paātrināta piedāvājuma aktivitāte, bet pieprasījums pēc īpašumiem pārdošanai Teksasā ir smagi cīnījies. Būvniecības uzņēmumi turpināja cīnīties ar zemes, darba un kokmateriālu izmaksu pieaugumu, kā arī noteikumu maiņu. Lietas drošums ir pasliktinājies visā valstī.

Gadiem gadiem Texas ir izveidojusi situāciju, kurā ģimenes var dzīvot labi ar daudziem, no ASV ērtākajiem.

Tāpat nesen veiktais pētījums liecina, ka Texas gadījumi ir straujāki par valsts ienākumiem. Šie cenu pieaugumi visā valstī netika pareizi parādīti.

Bet jūs joprojām varat atrast savu ideālo īpašumu pārdošanai Teksasā.

Teksasa arī turpina piedzīvot strauju iedzīvotāju skaita pieaugumu, pelnot gandrīz 1100 cilvēku dienā. Saskaņā ar jaunākajām skaitīšanas aplēsēm, lielākās Teksasas pilsētas: Conroe, Frisco, McKinney un Džordžtauna atrodas visās lielākajās valsts galvaspilsētu teritorijās.

Būvniecības uzņēmumi Teksasā cīnās par lielo pieprasījumu pēc vienģimenes lietām par pieņemamām cenām. Viena no problēmām, kas bija jāsaskaras, bija kvalificētu darbinieku trūkums būvniecības nozarē pēc Lielā lejupslīdes nekustamā īpašuma sabrukuma.

Zemes izmaksas ir par 20,4 procentiem no Texas mājas cenām, kas vēsturiski ir augstākas un pieaugušas par 14,1 procentiem 2000. gadā.

Valdības spiedienam ir īpaša nozīme arī pārdošanas cenām Teksasā. Saskaņā ar Teksasas sabiedriskās politikas fonda datiem, daudzas Teksasas pilsētas ir reaģējušas uz strauju izaugsmi, ieviešot stingrus zonēšanas kodus ar savstarpējām norādēm uz attīstību, paaugstinot pieprasījumu un cenas.

Ar būvniecību saistīto izmaksu pieaugums ir izraisījis, ka mājokļu celtniekiem ir grūti un mazāk rentabla mājokļu cenu attīstība. Tā rezultātā vienas ģimenes māju celtniecība aiziet no bāzes līmeņa mājokļiem un uz lielākām, dārgākām un izdevīgākām mājām.

Tas nav labs laiks, lai nopirktu īpašumu pārdošanai Teksasā, bet tas ir ļoti pievilcīga valsts galvenokārt ģimenēm.

Texas blakus esošās valstis ir: Ņūmeksika, Oklahoma, Arkanzasa, Luiziāna.

 •  
  Pārcelšanās uz Teksasu: viss, kas jums jāzina

  Pārcelšanās uz Teksasu: viss, kas jums jāzina '' Vienpadsmitā zvaigzne '' '' '' vienotas zvaigznes '' stāvoklis. Tas ir tāds, kā definēts Teksasā, tauta, kuras devīze ir "draudzība". Pēc vairākiem Neatkarības kariem 1845. gadā tā kļuva par Amerikas Savienoto Valstu daļu. Tomēr šī savienība nezaud ...

 •  
  Īsi pārtraukumi Amerikas Savienotajās Valstīs. Top 3 amerikāņi.

  Īsi pārtraukumi Amerikas Savienotajās Valstīs. Top 3 amerikāņi. Nāca rudens, un lielāko daļu ieguldītāju atstāj tikai tīri vasaras tūristu galamērķi. Tajā galvenā uzmanība ir pievērsta maigākām teritorijām, atstājot piekrastes un Karību jūras reģionus. Kādas ir trīs galvenās tēmas, lai pavad ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Tas Quick Move-mājās jau ir būvniecības stadijā, un būs pieejami oktobrī. Lūdzu, sazinieties ar Ernie lai saņemtu sīkāku informāciju un pieejamību.
Mūsdienu un stilīgs mājas, pilnībā restaurēta visā iesk. pasūtījuma koka un šūnakmens grīdas, granīta un dabīgā akmens vannas istabas plus more.New SS...
Cod. 12868

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Texas, San Antonio, San Antonio, San Antonio

855,757.35EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

3510 m²
Šis īpašums atrodas
UNAVAILABLE
Cod. 12321

PARDOŠANA Villa, Texas, Dallas, Heath, 150 Shepherds Glen

3,974,517.45EUR
PARDOŠANA
Villa

5600 m²
Ultimate Waterfront Estate!
UNAVAILABLE
Cod. 12319

PARDOŠANA Lauku māja, Texas, Dallas, Heath, 7229 S. FM 549

1,901,682.99EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

10600 m²
Landmark Country Estate Elevated High
UNAVAILABLE
Cod. 11959

PARDOŠANA Lauku māja, Texas, Austin, Wimberley, 2450 Oak Run Dr.

380,336.60EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

1994 m²
Netālu 2000 kv pēdas dzīves telpu
UNAVAILABLE
Cod. 11730

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Texas, Corpus Christi, Corpus Christi, AIRLINE RD/SARATOGA BLVD

11,410,097.94EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

40 m²
General īpašību:
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Iestatījumi

  Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

  Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB